درباره ما

شرکت آرمان پارس آریانا

درباره ما:
گروه شرکتهای مهندسی آپاکو در سال 1391 پایه گذاری شد، که از آن زمان تاکنون توانسته است بر پایه راهکارهای فنی و مهندسی و با تکیه بر دانش تخصصی همکاران خود پروژه های صنعتی متنوعی را در زمینه های نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد و معدن، صنایع شیمیایی و غذایی به انجام برساند. شرکت آرمان پارس آریانا یکی از زیر مجموعه های گروه شرکتهای مهندسی آپاکو به صورت مستقل به عنوان یک شرکت مهندسی و متخصص با تکیه بر پیشرفته ترین فن آوری های به روز، همواره یک مجموعه کامل فنی را به کارفرمایان ارایه می نماید. این مجموعه در برگیرنده مطالعات و تشخیص نیازها و الزامات مختص هر پروژه بوده و به دنبال آن خدمات مشاوره و طراحی، پیشنهاد فنی، تامین سیستم ها و تجهیزات مورد نیاز و در نهایت نظارت بر نصب و راه اندازی طرحهای ارایه شده را شامل می گردد. این شرکت ضمن همکاری موثر در طرح های صنعتی عزم خود را جزم نموده است تا با پشتوانه تجربه و اندوخته های علمی و عملی در پروژه های صنعتی به عنوان یک نهاد کارآمد و هدفمند تلاش حداکثری خود را بکار گیرد تا بتواند به جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان صنعت کشور قدم بردارد. با چنین رویکردی شرکت آرمان پارس آریانا پیوسته می کوشد نه تنها با درک شرایط اقتصادی و محیطی و با وجود تحریم ها و چالش های حال حاضر، در جهت خدمت رسانی و فعالیت به کارفرمایان محترم گام های موثری بردارد، بلکه با تلفیق دانش فنی به روز و با تجارب مدیران عالی رتبه به شعار همیشگی خود که همانا تامین به موقع و با کیفیت محصولات از منابع معتبر است جامه عمل پوشانده و پروژه های متنوع صنعتی کشور را با موفقیت اجرا نماید.

ماموریت شرکت آپاکو:
خلق یک اجتماع مطلوب که در آن افراد با بازآفرینی و توانمندسازی هنر راهبری خود، متعهدانه برای به ثمر رساندن یک خدمت تمام و کمال در جهت رفع نیازهای مشتریان شرکت در حوزه صنعت و معدن تلاش می کند.

ارزش های سازمانی

تعامل در ارتباطات

ما در آپاکو همواره در تلاش هستیم تا در ارتباط با همکاران و کلیه ذی نفعان دیگر، هم فضا بوده و تفاوتها را به هم افزایی تبدیل کنیم.

راهبر بودن

در آپاکو هر فرد به دور از محدودیت های ذهنی با دسترسی به هدایای تولد به طور موثری با محیط پیرامونش ارتباط برقرار می نماید، به طوریکه در هر لحظه به موثرین شیوه عمل می کند.

تمامیت (حرمت کلام)

ما در آپاکو بیشترین تلاشمان را جهت نگهداشتن حرمت کلام خود در تعامل با کلیه ذی نفعان بکار می بریم و درصورت خارج شدن از تمامیت سعی در جبران آن خواهیم نمود.

هنر گوش سپردن

ما در آپاکو همدلانه به یکدیگر گوش داده به طوری که بتوانیم واقعیت را از زاویه دید طرف مقابل ببینیم.

عامل بودن

ما در آپاکو در تلاش هستیم سهم 100 درصدی خود را برای انجام وظایف سازمانی بعهده گرفته و بیشترین تلاش خود را برای به ثمر رساندن آن بکار بگیریم و منتظر انجام امور توسط دیگر همکاران نباشیم.

به هوشیار بودن

ما در آپاکو در تلاش هستیم تا با کمترین پیش داوری و پذیرش رویدادهایی که در حوزه امکان ما نیستند، با نگاه مبتدی توجه خود را معطوف محیط پیرامون خود نموده و فرصت های موجود را شناسایی کنیم و بدون تقلا نمودن و تمرکز، در کمال رهایی ذهنی در جهت منافع سازمان حرکت نماییم.

ابراز طبیعی و شفاف

ما در آپاکو همواره در تلاش هستیم بدون ترس از پیش داوری منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان نماییم و نگران قضاوت شدن توسط همکاران خود نباشیم.

انتخاب کلام

ما در آپاکو میخواهیم کلام خود را همواره مثبت نگاه داشته و بر روی انتخاب کلام خود حساس باشیم. آگاه هستیم که تاثیر کلام ما به قدری قدرتمند است که می تواند تاثیر شگرفی بر روی افراد داشته باشد. بنابراین نهایت تلاش خود را در جهت گناه نکردن با کلام بکار می گیریم.

به خود نگرفتن

ما در آپاکو در تلاش هستیم تا هیچ چیز را به خود نگیریم و درباره موضوعات پیش داوری نکنیم چون می دانیم افکار ما به اندازه حرف‌هایمان تاثیر‌گذار هستند، بنابراین نباید انرژی ذهنی‌مان را صرف مسایل و پیش داوری‌های بیهوده کنیم.